SodaStream це найбільший світовий виробник і дистриб'ютор апаратів для приготування газованого напою в домашніх умовах. Продукція SodaStream представлена ​​більш ніж у 40 країнах по всьому світу.

 

За плечима компанії величезна історія, яка сягає 1903 року, коли споживачам було продемонстровано інноваційне рішення щодо приготування безалкогольних напоїв. Будучи лідером на ринку, SodaStream продовжує розвивати та вдосконалювати технології виготовлення та якість своєї продукції.

 

Система приготування напою SodaStream, надає покупцям можливість готувати газовану воду та напої, з різними смаками, в домашніх умовах. SodaStream – це альтернатива купівлям газованої води та напоїв у бляшаних банках та пляшках, це цілий перелік істотних переваг для покупців.

 

Основні переваги апаратів для приготування газованого напою SodaStream у домашніх умовах:

 

Економія: Порівняно з купівлею готових газованих напоїв та води у пляшках, система дозволяє заощадити більше грошей.

 

Екологічність: З системою SodaStream покупець робить вагомий внесок у запобігання забруднення навколишнього середовища, що завдаються транспортуванням, виробництвом та відходами у вигляді порожньої пластикової тари.

 

Зручність: Більше не потрібно носити важкі пляшки з магазину! Cифони SodaStream прості у використанні та працюють без електрики.

 

Різноманітність: Ми пропонуємо десятки різноманітних сиропів! Сиропи SodaStream прийдуть до смаку кожному! Традиційні, натуральні, дієтичні, енергетичні, фруктові, холодний чай, тонік та багато інших.

 

Економія місця: Через свої невеликі габарити, сифони SodaStream займають мало місця на кухні. Крім того, з апаратами для газування води зникає потреба зберігати вдома великі пляшки з напоями або використану тару.

 

Індивідуальність: Готуйте напої так, як ви цього хочете! Більше газовані, менш газовані, солодкі! Ви навіть можете створити свій смак змішуючи різні сиропи!

 

Задоволення для всієї сім'ї: Простота, легкість у використанні роблять процес приготування напою ще більш приємним, комфортним для будь-якого з членів сім'ї, але особливо цікавим для дітей!

 

Гарантія якості: Купуючи сифони SodaStream, покупець стає власником якісного продукту з довічної гарантією.

 

Щорічно SodaStream забезпечує 600 млн літрами газованої води понад 8 мільйонів сімей, що робить її однією з найбільших світових компаній, що займаються виробництвом та продажем напоїв.

 

Продукція SodaStream представлена ​​в більш ніж 40 країнах і продається як через дистриб'юторів в Україні, Австрії, Австралії, Бельгії, Чехії, Канаді, Данії, Естонії, Фінляндії, Франції, Німеччини, Угорщини, Італії, Ізраїлі, Литві, Латвії, Люксембурзі, Нідерландах, Нової Зеландії, Південної Африки, Південної Кореї, Іспанії, Швеції, Швейцарії, Великобританії та США так і на пряму.

 

У компанії SodaStream по всьому світу працюють понад 700 осіб, які представляють понад 30 національностей. Офіс компанії SodaStream знаходиться в Ізраїлі. Також компанія має 7 підприємств: в Ізраїлі, Німеччині, Австралії, Китаї та Південній Африці. Сода-Клаб має об'єкти інтелектуальної власності, до яких входять 198 реєстрацій товарних знаків по всьому світу та 65 патентів.

 

SodaStream  контролює якість та дизайн своїх продуктів відповідно до високих стандартів: МОС (Міжнародна Організація Сертифікації) ISO 9001:2000, TUV