!!!УВАГА!!!

Ваш пустий балон відсилайте:

Нова пошта, с. Бузова, Київськая область, відділення 1, Віктор Антонов +380981743738

!!!Пересилка балонів за рахунок замовника!!!

 

Шановні клієнти, компанія Sodastream закликає не користуватися послугами сумнівних майстерень, пейнтбольних магазинів та магазинів зброї для заправки балонів CO2!

Також не рекомендується використовувати будь-які перехідники. Заправка балона Sodastream є досить складним процесом, який вимагає здійснення низки стандартизованих технологічних операцій. Їх неможливо забезпечити в домашніх та напівпрофесійних умовах.

 

Заправка балона Sodastream відбувається шляхом заміни представництвом або дилерською мережею вашого порожнього балона на заповнений з доплатою.

 

Надалі порожні балони перезаправляються та запечатуються у заводських умовах. При необхідності проводиться заміна клапана у разі його механічного зносу або поломки. Місткість балона становить 425 гр. харчового вуглекислого газу. Допустима похибка в межах 5-7 гр. Вказаної кількості вистачає для газування 60 – 80 літрів води. Точна кількість залежить від інтенсивності газування.

 

На даний момент процес обміну відбуваеється за допомогою компанії “Нова пошта” - заповнений балон відправляється після отримання порожнього.

 

При надсиланні балона рекомендовано вказувати в описі посилки «Запчастина». Пересилання як порожніх, так і повних балонів абсолютно безпечне, проте регламентні процедури компаній перевізників вимагають вилучення вентиля. Цю процедуру виконати в домашніх умовах і без спеціального інструменту – вкрай проблематично. Неправильні дії можуть стати причиною поломки клапана, а якщо у балоні залишився газ, викручування клапана може призвести до травм.

Вартість заміни балона Sodastream становить 299 гривень.