!!!УВАГА!!!

Ваш пустий балон відсилайте:

Нова пошта, с. Бузова, Київськая область, відділення 1, Стеценко Богдан +380502281884 (тільки для відправлення пустих балонів, з будь-яких інших питань звертайтесь до менеджерів за контактами вказаними на сайті)

!!!Пересилка балонів за рахунок замовника!!!

 

Шановні клієнти, компанія Sodastream закликає не користуватися послугами сумнівних майстерень, пейнтбольних магазинів та магазинів зброї для заправки балонів CO2!

Також не рекомендується використовувати будь-які перехідники. Заправка балона Sodastream є досить складним процесом, який вимагає здійснення низки стандартизованих технологічних операцій. Їх неможливо забезпечити в домашніх та напівпрофесійних умовах.

 

Заправка балона Sodastream відбувається шляхом заміни представництвом або дилерською мережею вашого порожнього балона на заповнений з доплатою.

 

Надалі порожні балони перезаправляються та запечатуються у заводських умовах. При необхідності проводиться заміна клапана у разі його механічного зносу або поломки. Місткість балона становить 425 гр. харчового вуглекислого газу. Допустима похибка в межах 5-7 гр. Вказаної кількості вистачає для газування 60 – 80 літрів води. Точна кількість залежить від інтенсивності газування.

 

На даний момент процес обміну відбуваеється за допомогою компанії “Нова пошта” - заповнений балон відправляється після отримання порожнього.

 

При надсиланні балона рекомендовано вказувати в описі посилки «Запчастина». Пересилання як порожніх, так і повних балонів абсолютно безпечне, проте регламентні процедури компаній перевізників вимагають вилучення вентиля. Цю процедуру виконати в домашніх умовах і без спеціального інструменту – вкрай проблематично. Неправильні дії можуть стати причиною поломки клапана, а якщо у балоні залишився газ, викручування клапана може призвести до травм.